صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
با تأکید معاون وزیر صمت و ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران صورت می‌گیرد:
رویدادهای تجاری سال جاری لغو نخواهد شد

 

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: هیچ نمایشگاه و رویداد تجاری در سال جاری لغو نمی‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران،حمید زادبوم با اعلام این خبر گفت: سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان سیاستگذار تجارت خارجی آمادگي دارد رويدادهاي تجاري را به صورت مجازي برگزار کند، بر این اساس، در سال جاري هيچ نمايشگاه و رويداد تجاري لغو نخواهد شد و فعالان این عرصه، در این خصوص نگرانی نداشته باشند.

وی افزود: تنوع و تعدد فعالان شاغل در شرکت‌های برگزار‌کننده نمایشگاه به حدی است که می‌توان از فرایند برگزاری نمایشگاه‌ها به عنوان یک صنعت یاد کرد لذا با توجه به اهمیت این صنعت، سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان سیاستگذار تجارت خارجی تمهیدات لازم برای برگزاری نمایشگاه‌ها به صورت مجازی را اندیشیده است.

معاون وزیر و ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران با ابراز امیدواری از اینکه طبق روند هرساله و بعد از ماه مبارک رمضان، تمامی عناوین نمایشگاهی با همکاری انجمن‌های ذیربط و شرکتهای مجری برگزار گردد، آن را  فرصت جدیدی برای شرکت‌های کوچک و متوسط توصیف کرد که پیش‌تر به دلیل محدودیت سالن‌ها و فضای نمایشگاه فیزبکی موفق به شرکت در رویدادها نمی‌شدند.

زادبوم با تاکید بر عدم لغو عناوین نمایشگاهی در سال جاری، عنوان کرد: صنعت نمایشگاه به علت تحریک سایر مشاغل از جمله صنایع چوب، برق، الکترونیک، رنگ، غرفه‌سازی و مشاغل بازاریابی و خدمات اهمیت به‌سزایی در ایجاد اشتغال و تولید در سال جهش تولید دارد.

وی در پایان با بیان اینکه پس از رفع محدودیت ناشی از شیوع کرونا برگزاری فیزیکی نمایشگاهها با جدیت آغاز خواهد شد، اظهار داشت: شیوه‌نامه و نحوه اجرای کار و تقویم دقیق عناوین نمایشگاهی متعاقبا ابلاغ می‌گردد.  

 

 تاریخ انتشار:1399/02/02  ساعت درج:١٧:٢٧  شماره خبر:٨٩٤٣  بازدید:1721

  نسخه چاپي


خروج