صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
دبیر کارگروه حمایت از صادرکنندگان پیشرو خبر داد:
تجمیع مشوق‌های صادراتی دستگاه‌ها

 

 

مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران در حاشیه چهارمین جلسه کارگروه حمایت و تشویق صادرکنندگان پیشرو، حمایت از صادرکنندگان پیشرو و حرفه‌ای را در راستای اهداف سازمان توسعه تجارت ایران در جهت توجه ویژه به این دسته از صادرکنندگان و تجمیع مشوق‌های صادراتی ارائه شده توسط مجموعه‌های مختلف دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، احسان قمری، با اشاره به دستگاه‌های مختلفی که مشوق‌هایی را به صادرکنندگان برتر یا خوشنام ارائه می‌کنند، تجمیع شاخص‌های اختصاصی دستگاه‌های مختلف از یکسو و همچنین مشوق‌های اعطایی دستگاه‌ها از سوی دیگر را ارزشمند توصیف کرد.

دبیر کارگروه حمایت از صادرکنندگان پیشرو، اقدامات ضروری جهت حمایت از صادرکنندگان پیشرو را شامل استخراج شاخص‌ها و مشوق‌های اعطایی دستگاه‌های مختلف، تهیه و تدوین دستورالعمل مربوطه و در نهایت اجرای دستورالعمل دانست و اعلام کرد وزن‌دهی و اولویت‌بندی شاخص‌ها در حال حاضر در مرحله اجراست.

قمری، در پایان با اشاره به جایگاه سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان متولی صادرات غیرنفتی، تمرکز حمایت از صادرکنندگان در این سازمان را بااهمیت دانست و خواستار ارائه دیدگاه‌ها و نظرات کارشناسان در جهت ارائه راهکارهایی با هدف حمایت از صادرکنندگان شد.

 

 

 

 تاریخ انتشار:1398/10/18  ساعت درج:١١:٣٠  شماره خبر:٨٦٦٠  بازدید:386

  نسخه چاپي


خروج