صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
در نمایشگاه اگروفود ایران 2019 صورت می‌گیرد:
رونمایی از اگروفود استارز

 

مدیر کل دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی گفت: در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته ایران آگروفود 2019 از بخش اگروفود استارز، به عنوان جدیدترین بخش نمایشگاه ایران آگروفود رونمایی خواهد شد.  

به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، محمود بازاری با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس سیاست‌های سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی تهران برای اولین بار و بر اساس نیاز بازار و تقاضای مخاطبین، بخش اگروفود استارز از سال جاری به بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته ایران افزوده شده است.

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود این بخش مورد استقبال گسترده بازدیدکنندگان از نمایشگاه به ویژه صادرکنندگان، تولیدکنندگان و سرمایه گذاران و علاقمندان حوزه کشاورزی و غذایی  قرار گرفته و از سال آینده نیز با حمایت دولت با کمیت و کیفیت بیشتری برگزار گردد.

مدیر کل دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی گفت: امسال با توجه به فضای موجود و زمان اندک باقی مانده تا زمان برگزاری نمایشگاه،  ۱۶  استارت آپ  در زمینه های تولید مواد غذایی، صنایع غذایی، توزیع و ابزارها و فناوری های نوین  از میان متقاضیان متعدد برگزیده شدند.

بازاری در تشریح ابعاد نمایشگاه اگروفود بیان کرد: این نمایشگاه غیر از بخش اگروفوداستارز از 3 بخش ايران فود شامل فرآورده ها و محصولات غذائی، ايران فودتك متشکل از ماشين آلات، تجهيزات و تكنولوژي صنايع غذائي، بسته بندي و تجهيزات جانبي و ايران آگرو شامل صنايع كشاورزي و صنايع مرتبط است.

مدیر کل دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی گفت: این نمایشگاه در فضایی به وسعت 70 هزار متر مربع با حضور 765 شرکت داخلی، 160 شرکت خارجی از 20 کشور دنیا برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برنامه بازدید هیات‌های تجاری از نمایشگاه اگروفود 2019 از کشورهای اروپایی، آسیای شرقی، کشورهای عربی و آفریقایی و آسیای میانه همزمان با نمایشگاه  افزود: کشورهای اسپانیا، اسلواکی، اتریش، امارات متحده عربی، اندونزی، ایتالیا، آلمان، برزیل، ترکیه، تونس، چین، دانمارک، روسیه، سوئیس، گرجستان، لهستان، مغولستان، هلند، هند و یونان در نمایشگاه امسال مشارکت دارند.

 گفتنی است، نمایشگاه اگروفود در زمره یکی از پرسابقه ترین، بزرگترین و مهم ترین رویدادها و گردهمائی‌های سالانه صنعت کشاورزی و غذائی در کشور و در سطح بین المللی به شمار مي‌رود و همه ساله مخاطبان بسیاری را از نقاط دور و نزدیک داخل و خارج کشور به خود جذب می نماید.

 

 

 

 تاریخ انتشار:1398/03/26  ساعت درج:١٩:٤٢  شماره خبر:٨٢٣٠  بازدید:1322

  نسخه چاپي


خروج