صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
پیام ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به مناسبت دومین جایزۀ ملی برند تجاری برتر ایران

 

 

 حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان در پیامی، دومین جایزۀ ملی برند تجاری برتر ایران را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، در این پیام آمده است:

 

تقارن مراسم اهدای جایزۀ ملی به منتخبان نشان‌های تجاری برتر کشور در سال 1397 را با میلاد با سعادت دخت پیامبر (ص)، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، به فال نیک گرفته و تبریکات صمیمانۀ خود را به تمام مادران بزرگ این سرزمین تقدیم می‌نمایم.

در چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، شاهد آنیم که دشمنان این کشور، اعتماد، باور و امید مردم ایران را هدف قرار داده‌اند، غافل از اینکه در این تقابل آشکار، ظرفیت‌های غنی و بیشمار فرهنگی و تمدنی، ارزش‌های مذهبی، دارایی‌های سرشار طبیعی و توان فنی، علمی و اقتصادی و نیروی جوان و با انگیزه به خوبی قادرند از داشته های این سرزمین حراست نمایند.

ایران سرزمین سرمایه‌های بزرگ تاریخی، مادی و انسانی است. بسیار بجاست که این سرمایۀ عظیم را قدر دانسته و در مسیر گسترش امید به سوی ساختن ایرانی آبادتر حرکت کنیم. از این رو، ارج نهادن به مقولۀ نشان تجاری، اقدامی بسیار شایسته و کارآمد برای معرفی ظرفیت‌ها وتوانمندی های این کشور است.

بسیار خرسندم که در مراسم فاخر انتخاب نشان‌های تجاری برتر کشور که امروز با حضور بهترین‌های صنعت ایران در حال برگزاری است، به برگزیدگان شایستۀ این دوره تبریک بگویم و برایشان پیشرفت و سربلندی آرزو نمایم.

حسن روحانی

 

 

 تاریخ انتشار:1397/12/07  ساعت درج:١٤:٢٨  شماره خبر:٧٨٨٧  بازدید:1926

  نسخه چاپي


خروج