صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
به زودی و در راستای سیاست‌های دولت الکترونیک؛
میز خدمات الکترونیک سازمان توسعه تجارت ایران

 

 

در جهت شفاف‌سازی امور، کاهش خطای نیروی انسانی و تسریع پاسخگویی به مطالبات بخش خصوصی، "میز الکترونیک خدمات سازمان" به تدریج فعال‌سازی و به مرحلۀ بهره‌برداری نزدیک می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، سید علیرضا حسینی، مشاور در توسعه دولت الکترونیک، با تأکید بر اهمیت توسعه دولت الکترونیک در کمک به تصمیم‌گیری دقیق مسئولین و همچنین ایجاد بستری جهت رقابت سالم و هدفمند اظهار داشت: اولین خدمتی که در سازمان توسعه تجارت ایران به صورت کاملاً الکترونیکی صورت گرفت، فرآیند انتخاب صادرکنندگان نمونه بود که ضمن صرفه جویی در 40 هزار برگ کاغذ، عملیات راستی آزمایی اطلاعات وارد شده با کمترین خطای ممکن از 45 روز به دو هفته تقلیل یافت.

وی افزود: در حوزۀ برگزاری نمایشگاه‌ نیز هم اکنون مراحل ثبت نام در بانک اطلاعاتی مجریان و برگزارکنندگان و درخواست مجوز برای برگزاری انواع نمایشگاه به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به حضور متقاضیان در سازمان انجام می‌شود .

مشاور در توسعه دولت الکترونیک سازمان توسعه تجارت ایران در خصوص نحوۀ خدمات رسانی میز الکترونیک عنوان کرد: متقاضیان دریافت خدمات از سازمان، در گام نخست با عضویت در سامانه میز الکترونیک خدمات، "کارتابل الکترونیک" خود را فعال نموده و تمامی درخواست‌های خود را از طریق آن ارسال نمایند.

گفتنی است، دسترسی به میز خدمات الکترونیک سازمان توسعه تجارت ایران از طریق آدرس E.TPO.IR امکان‌پذیر است.

 

 

 تاریخ انتشار:1397/11/07  ساعت درج:١٥:٢٦  شماره خبر:٧٧٨١  بازدید:2133

  نسخه چاپي


خروج