پایگاه اختصاصی رایزن بازرگانی ج.ا.ایران در کشور عراق ...... پایگاه اختصاصی رایزن بازرگانی ج.ا.ایران در کشور عراق
صفحه اصلی > آرشيو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

خبرنگاران بسترسازان تحقق دیپلماسی رسانه ای هستند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در عراق، رایزن بازرگانی ایران در عراق با تبریک فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار به همه فعالان عرصه خبر گفت : خبرنگاری رسالت مهمی در شفاف سازی اطلاعات و اطلاع رسانی اخبار صحیح و اثربخش به گروههای مخاطب است و از این حیث تلاش مجاهدانه دست اندرکاران این عرصه قابل توجه است .
ناصر بهزاد اظهار داشت: دیپلماسی رسانه امروز بصورت جهانی مورد توجه همه گروهها می باشد و هرجا توسعه به معنی واقعی تثبیت شده نقش رسانه جایگاهی ممتاز است.
رایزن بازرگانی ایران در عراق افزود: شرایط امروز کشور بویژه در حوزه اقتصادی نیازمند بهره گیری از توان حداکثری رسانه در بازگویی ظرفیتهای بی نظیر موجود و تبدیل تهدیدها به فرصت های قابل استفاده برای رونق تولید و هم افزایی جهت افزایش صادرات غیرنفتی کشورمان می باشد.
ناصر بهزاد برقراری ارتباط نزدیک اهل قلم با آحاد فعالین اقتصادی به منظور کمک به تغییر و تکمیل مستمر راهبردهای لازم در به پیش بردن تجارت و تولید ملی در کنار انعکاس فرصتها و مزیتهای تجاری را امری مهم دانست و افزود روایتگری بموقع و متعهدانه از بازار داخل و خارج برای حل مشکلات مردم و تسهیل فعالیت بخش خصوصی کشور امری است که صرفا در سایه تلاش هنرمندانه دست اندرکاران خبر و اهل رسانه محقق میگردد .
رایزن بازرگانی ایران درعراق با اشاره به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بر لزوم توجه درست به مدیریت فضای مجازی در انعکاس واقعیتهای امیدبخش به آحاد جامعه و تنویر افکار عمومی در خنثی سازی یاوه گوییهای خبری دشمنان این مرز و بوم و جلوگیری از برچیده شدن روحیه نشاط و فعالیت سازنده جوانان مومن و انقلابی ایران اسلامی تاکید کرد.
وی نگاه عالمانه و گفتار فخیمانه اصحاب رسانه در ارائه اطلاعات و اخبار به مخاطبین را بعنوان یک پارادایم تحرک انگیز در فعالیتهای اقشار مختلف در سازندگی کشور دانست .
بهزاد در خاتمه ضمن تقدیر از نقش بارز مدیران و کارشناسان رسانه ای ایران همیشه سرافراز گفت: عراق بعنوان مهمترین و برترین مقصد صادراتی کشورمان دروازه بزرگی برای تجارت و بازاریابی کالاهای ایران است و بر این مبنا تعاملات بازرگانی دو کشور در سایه روابط عزتمندانه دوکشور با روندی دوجانبه با مشارکت در تولید، خدمات، صادرات کالاهای مصرفی مورد تقاضا و محصولات دانش بنیان به شکل مطلوبی دنبال میگردد.


١٢:٢٠ - 1398/05/28    /    شماره : ٨٣٦٠    /    تعداد نمایش : ١٩خروج