پایگاه اختصاصی رایزن بازرگانی ج.ا.ایران در کشور عراق ...... پایگاه اختصاصی رایزن بازرگانی ج.ا.ایران در کشور عراق
صفحه اصلی > آرشيو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

در گفتگوی اختصاصی رایزن بازرگانی ایران در عراق با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مطرح شد:صنعت چاپ و بسته بندی محرک صادرات ایران به عراق است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در عراق، رایزن بازرگانی ایران در عراق در بازدید از نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی مرکز دائم بازاریابی و تجارت ایران در عراق گفت: توانمندیهای ارائه شده در این نمایشگاه نشان دهنده ظرفیت بالای شرکتهای ایرانی در تامین تجهیزات و خدمات فنی برای همکاری با شرکتهای عراقی است .
دکتر بهزاد افزود: الگوی توسعه اقتصادی عراق حرکت به سمت بهبود تولید و رشد صنایع داخلی است لذا در این رویداد ترویجی معرفی سیستم های نصب و راه اندازی و پیاده سازی اتوماسیون صنعتی در بخش چاپ و بسته بندی دنبال میگردد.
رایزن بازرگانی ایران درعراق تاکید کرد تجارت ابزار آلات و دستگاههای چاپ و انجام خدمات فنی و مهندسی مربوط به طراحی بسته بندی بعنوان یک فراصنعت میتواند محرک صادرات ایران به عراق باشد .
وی بازارسازی برای تامین دستگاههای برش با لیزر -دستگاههای مجهز به فیبر نوری با قابلیت کار برروی فلزات و غیر فلزات، دستگاههای ساخت تبلیغات سه بعدی قابل کار با فلز و لاستیک، دستگاههای دیجیتال چاپ بنر با قابلیت چاپ سریع و حرکت به سمت تشکیل هولدینگ چاپ را از اولویت های مورد تقاضای بازار عراق دانست.
وی با تاکید بر ارزآوری این صنعت برای کشور اظهار داشت :تولی گری مناسب از سوی تشکلهای بخش خصوصی برای طراحی نحوه استفاده از پتانسیل موجود در عراق میتواند ایران را به بازیگر اصلی در تجارت ماشین آلات بسته بندی و چاپ تبدیل نماید .
رایزن بازرگانی ایران در عراق احتیاج بازار عراق به کارتن را سالیانه نهصد هزارتن اعلام کرد و اظهار داشت چاپ برروی نایلون و سلفون با مشارکت شرکتهای عراقی برای افزایش تعاملات بازرگانی دو کشور در گام اول موجب نزدیکی همکاریهای تولیدی به منظور تحکیم روابط متقابل خواهد بود.


٠٩:١٥ - 1398/04/21    /    شماره : ٨٢٨٦    /    تعداد نمایش : ٣٣خروج