نظرات و پیشنهادات نقشه سایتپرسش های متداولEnglish
 
معرفی سازمان
 
گزارش تصویری

 
در یک نگاه
         
اخبار
با رعایت پروتکل‌های بهداشتی صورت گرفت؛
موافقت با بازگشایی مرز‌ شلمچه و‌ مندلی (سومار)
مدیرکل دفتر عربی آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران از موافقت نخست‌وزیر عراق با بازگشایی مرزهای مشترک شلمچه در استان بصره و مندلی (سومار) در استان دیالی این کشور با ایران خبر داد.
 ١٣:٥٧ - 1399/04/19
در جلسه میز کشوری قزاقستان مطرح شد:
بررسی راهکارهای توسعه صادرات به قزاقستان
مدیرکل دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت ایران گفت: نشست میز کشوری قزاقستان با هدف ضرورت بررسی موانع صادرات و همچنین راهکارهای توسعه صادرات به این کشور ، با حضور نمایندگان بخش‌های دولتی، اتاق مشترک ایران و قزاقستان، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و‌ کشاورزی ایران و بخش‌های خصوصی برگزار شد.
 ١٣:٥٧ - 1399/04/18

رسوخ فناوری و تکنولوژی‌های نوین
مدیرکل دفتر توسعه صادرات محصولات صنعتی و معدنی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: بدون شک، ارتباط شرکت‌های دانش‌بنیان با بخش‌های صنایع، معادن و کشاورزی کشور همراه با ایجاد زیرساخت‌های مناسب، موجب تحولات مهمی در تولید و صادرات محصولات ایرانی شده و همچنین شاهد تأثیرات شگرفی در توسعه اقتصاد کشور خواهیم بود.
 ١٣:٤٤ - 1399/04/18

ارتقای سهم آرد و فرآورده‌های غلات در سبد صادراتی
مدیرکل دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری نشست بررسی مسائل و مشکلات مربوط به صادرات صنعت آرد و فرآورده‌های غلات خبر داد و هدف از این جلسه را ارتقای سهم این محصولات در سبد صادرات کشور عنوان کرد.
 ١٣:٣٨ - 1399/04/18
در دومین نشست میز صادرات خدمات گردشگری در سال جاری مطرح شد:
رفع مشکلات مالیاتی صادرات خدمات گردشگری
دومین نشست میز صادرات خدمات گردشگری سازمان توسعه تجارت ایران در سال جاری با حضور تعدادی از اعضای هیات رئیسه جامعه تورگردانان ایران و نمایندگان سازمان امور مالیاتی کشور با هدف رسیدگی به مشکلات مالیاتی شرکت‌ها و آژانس‌های گردشگری تورآور برگزار شد.
 ١٣:٣٠ - 1399/04/18
به همت سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد؛
نشست میز ترکیه با موضوع توسعه صادرات
مدیرکل دفتر آسیا و اقیانوسیه سازمان توسعه تجارت ایران گفت: نشست میز ترکیه در راستای توسعه صادرات به این کشور و آسیب شناسی روابط تجاری ایران و ترکیه خبر داد.
 ٠٨:٠٤ - 1399/04/18
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد:
مساعدت به صادرکنندگان در جهت ایفای تعهدات ارزی
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، با صادرکنندگانی که به هر دلیل موفق به بازگشت ارز خود به چرخه اقتصادی کشور نشده‌اند، جلساتی برگزار می‌شود.
 ٠٧:٣٨ - 1399/04/18